KONST / Litografier / Färglitografi 6983664
nr 698 3664
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Färglitografi, Carl Larsson (1853-1919), osignerad, 43x30
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:42:27
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
550 kr
700 kr
750 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson